Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Slesin

Kolorowy pasek

Lista kandydatów do Rady Powiatu

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego

Nr na liście

Nazwisko i imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania i poparcie

1

Łukaszewski Zdzisław Walenty

51

Szyszyn Teodorowo

2

Szmidt Jan Stanisław

46

Mikorzyn

3

Adamczyk Mariola

43

Wąsosze

4

Waleriańczyk Paweł

47

Piotrkowice

5

Gilewski Jan

45

Bylew

6

Adamczyk Roman

55

Ślesin

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin

Nr na liście

Nazwisko i imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania i poparcie

1

Gorzelańczyk Halina

58

Piotrkowice

2

Kwiatkowski Ryszard

46

Licheń Stary

3

Ignaszak Bożena

28

Biskupie

4

Dobroń Jan Michał

52

Biskupie

5

Pawlak Czesław

39

Mikorzyn

6

Nawrocka Edyta

22

Licheń

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Nr na liście

Nazwisko i imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania i poparcie

1

Fijałkowski Jerzy

45

Ślesin

2

Waleriańczyk Euzebiusz

54

Piotrkowice

3

Giszter Sławomir

36

Góry Kolonia

4

Kałużny Karol

32

Leśnictwo

Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Nr na liście

Nazwisko i imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania i poparcie

1

Kołodziej Włodzimierz Ignacy

58

Wąsosze

2

Szczęsny Jarosław Jerzy

54

Kazimierz Biskupi

3

Sompolińska Teresa

49

Niedźwiady

4

Chudziński Henryk

51

Szyszyńskie Holendry

5

Biskupski Jacek

29

Ślesin

6

Bachera Urszula Janina

49

Ślesin

Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

Nr na liście

Nazwisko i imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania i poparcie

1

Jaskulski Bogdan

56

Mikorzyn

2

Kocaj Krzysztof Ryszard

44

Ślesin

3

Nawrotek Mariola

40

Ślesin

4

Zieliński Stanisław Sylwester

59

Licheń Stary

5

Zajączkowska Halina

45

Licheń Stary

6

Górski Józef

58

Ślesin

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej

Nr na liście

Nazwisko i imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania i poparcie

1

Majewski Paweł

42

Szyszynek

2

Gotowała Stanisław Kazimierz

62

Półwiosek Stary

3

Szklarska Milena

24

Sarnowa

4

Budziński Andrzej Tadeusz

39

Ślesin

5

Kuczmański Łukasz Marcin

21

Leśnictwo

Lista nr 16 - Komitet Wyborczy TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE

Nr na liście

Nazwisko i imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania i poparcie

1

Pawlak Włodzimierz

49

Licheń Stary

2

Świder Andrzej Janusz

55

Honoratka

3

Jaworska Lilla

45

Ślesin

4

Skutecka Arleta

44

Mikorzyn

5

Pluta Andrzej

56

Ślesin

6

Jąkalski Piotr

21

Kolebki

Lista nr 17 - Komitet Wyborczy Chrześcijańskiego Ruchu Samorządowego

Nr na liście

Nazwisko i imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania i poparcie

1

Groberski Krzysztof Jacek

46

Kijowiec

2

Chmielewski Wiesław Jan

57

Ślesin

3

Wesołowski Grzegorz

44

Dąbrowa

Lista nr 18 - Komitet Wyborczy Wyborców Elżbiety Radke

Nr na liście

Nazwisko i imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania i poparcie

1

Radke Elżbieta Marianna

53

Szyszyn - Helenowo

2

Radke Paweł

23

Szyszyn - Helenowo

3

Kobyłko Magdalena

22

Ślesin

 

Metadane

Źródło informacji:Radosław Dorywalski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Radosław Dorywalski
Data wprowadzenia:2006-11-07 17:03:35
Opublikował:Radosław Dorywalski
Data publikacji:2006-11-07 17:05:13
Ostatnia zmiana:2006-11-07 17:05:13
Ilość wyświetleń:4471

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij